Imprezy i pikniki firmowe

Piknik firmowy to coraz częściej organizowana forma imprezy dla pracowników, która pozwala się zintegrować i odpocząć od codziennych obowiązków. W zależności od wielkości firmy można zdecydować się na zorganizowanie kameralnego grilla czy wypadu za miasto w gronie zespołu. Obecnie piknik firmowy przybiera różne formy, a przedsiębiorcy najchętniej urządzają tego typu imprezy z pomocą profesjonalistów. Dzięki temu uzyskują oni pewność, że event będzie zorganizowany w sposób kompleksowy. Takie rozwiązanie pozwala również dokładnie zaplanować przebieg imprezy, zapewnić przybyłym gościom dodatkowe atrakcje i określić charakter oraz scenariusz całego spotkania. Nasza firma specjalizuje się w organizacji różnego typu wydarzeń, kierując swoją ofertę do klientów z miasta Piaseczno i okolic.

Wyjątkowy piknik firmowy – Piaseczno

Nasza firma dysponuje specjalnie wydzielonym miejscem na świeżym powietrzu, w którym organizujemy różnorodne imprezy plenerowe. Możemy tu urządzić również wyjątkowy piknik firmowy. Posiadamy kompletne wyposażenie, w skład którego wchodzą stoły, namioty i krzesła dla gości. Dodatkowo współpracujemy ze sprawdzonymi firmami cateringowymi, dzięki czemu mamy pewność, że serwowane jedzenie będzie nie tylko smaczne, ale także estetycznie podane.

Organizujemy imprezy kompleksowo, uzgadniając z klientem dokładny przebieg przyjęcia oraz atrakcje, które mamy zapewnić przybyłym gościom. Dbamy o to, aby piknik firmowy był drobiazgowo zaplanowany, dzięki czemu podczas jego trwania nie ma miejsca na nudę ani dyskomfort. Nie stanowi dla nas problemu zarówno zorganizowanie kameralnego garden party, jak i dużej imprezy plenerowej nawet na kilka tysięcy osób. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci mogą mieć różne oczekiwania co do przebiegu imprezy, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, oferując najwyższe standardy obsługi.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na kompleksowe podejście do tematu organizacji imprezy. Zadbamy o każdy szczegół przyjęcia, dzięki czemu piknik firmowy będzie obfitował w mnóstwo atrakcji, a jedzenie z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

wesela / komunie / imprezy:        665 057 777

Polo:                                                     608 000 025

hodowla koni:                                 601 348 483

Warsaw Polo Club

ul. Działkowa 27

Jaroszowa Wola k. Warszawy