Wesele w plenerze – Piaseczno

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego, aby podkreślić podniosły charakter ceremonii, należy dobrze się przygotować do odpowiedniej organizacji tej uroczystości. Jedną z podstawowych kwestii jest znalezienie miejsca na przyjęcie weselne, które spełni oczekiwania Państwa Młodych oraz zachwyci swoim niepowtarzalnym klimatem przybyłych gości. Na terenie naszego kompleksu znajduje się duża sala weselna na 300 osób, a dla tych, którzy poszukują nietypowych rozwiązań, możemy zorganizować eleganckie wesele w ogrodzie. Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów z takich terenów jak Piaseczno, Grójec, Zalesie, Góra Kalwaria i Warszawa, jednak swoją działalnością obejmujemy całe woj. mazowieckie.

Wesele w ogrodzie – romantyczne i niepowtarzalne

Coraz chętniej realizowanym pomysłem na uczczenie zawarcia związku małżeńskiego jest wesele w ogrodzie. Nasza firma dysponuje dużym obszarem, na którym z powodzeniem zorganizujemy zarówno większe, jak i  bardziej kameralne wesele w plenerze. Malownicze widoki oraz kompleksowa organizacja uroczystości to czynniki, które sprawiają, że nasi klienci coraz chętniej wybierają wariant przyjęcia weselnego na powietrzu. Dysponujemy przestronnymi namiotami oraz szerokim wyborem dekoracji, dzięki czemu ślub w ogrodzie będzie niezapomnianym wydarzeniem. Jednocześnie odpowiednie zaplecze pozwala nam upewnić się, że przyjęcie będzie udane niezależnie od warunków atmosferycznych.

 

 

Duża sala weselna – przyjęcie w eleganckich wnętrzach

Dla tych, którzy nie są przekonani do pomysłu na wesele w plenerze, mamy do dyspozycji przestronną salę weselną. W pełni wyposażona, klimatyzowana i elegancko udekorowana sala na 300 osób z pewnością sprosta wymaganiom każdej Pary Młodej. Duży metraż sprawi, że goście będą czuć się komfortowo, a odpowiednio dobrane oświetlenie zapewni niepowtarzalny klimat uroczystości. Nasza duża sala weselna może być przystrojona w dowolnie wybrane dekoracje, a profesjonalna obsługa zadba o każdy szczegół organizowanego przyjęcia.

Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na ślub w ogrodzie, czy spodoba się Wam duża sala weselna, każdą uroczystość zorganizujemy na najwyższym poziomie. W ramach świadczonych usług zapewniamy:

  • profesjonalną obsługę gości,

  • smaczne i specjalnie przygotowane menu weselne,

  • apartament dla Pary Młodej i pokoje dla gości,

  • dodatkowe atrakcje,

  • animacje dla dzieci,

  • transport dla gości z możliwością wynajmu bryczki,

  • dowolność wyboru miejsca – sala na 300 osób lub wesele w ogrodzie,

  • dekoracje dostosowane do charakteru przyjęcia,

  • indywidualnie dopasowaną ofertę weselną.

Wesele i ślub w ogrodzie

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja wesela to kwestia indywidualna, dlatego staramy się spełnić oczekiwania każdego klienta co do wystroju sali czy aranżacji przestrzeni zewnętrznej. Jesteśmy również otwarci na wdrażanie niestandardowych pomysłów, dzięki czemu możemy zorganizować dodatkowe atrakcje i spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania Państwa Młodych. Jesteśmy pewni, że bez względu na to, czy wesele będzie organizowane na sali, czy w ogrodzie, goście będą zadowoleni z zabawy, jedzenia i niezapomnianej atmosfery tej ważnej uroczystości.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą! Kompleksowo zorganizujemy przyjęcie weselne z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klientów i szczegółowo zaplanujemy cały scenariusz imprezy.

Serdecznie zapraszamy klientów z takich miast jak Piaseczno, Grójec, Zalesie, Góra Kalwaria i Warszawa

 

 

 

 

wesela / komunie / imprezy:        665 057 777

Polo:                                                     608 000 025

hodowla koni:                                 601 348 483

Warsaw Polo Club

ul. Działkowa 27

Jaroszowa Wola k. Warszawy