Sala eventowa pod Warszawą

Organizacja szkolenia czy eventu firmowego wymaga szczegółowego zaplanowania odpowiedniej oprawy spotkania. Jedną z najważniejszych rzeczy jest podjęcie decyzji o wyborze miejsca, w którym odbędzie się wydarzenie. Sala konferencyjna powinna być przede wszystkim odpowiednio wyposażona i posiadać metraż pozwalający na swobodne odbywanie się eventu. Dobrze wybrane miejsce przekłada się bezpośrednio na warunki i jakość prowadzonego spotkania, dlatego warto sprawdzić, czy sala konferencyjna spełnia niezbędne wymagania. Ważna jest też lokalizacja, która powinna zapewniać dobry dojazd wszystkim zainteresowanym.

Konferencje, szkolenia i inne eventy – zapraszamy do naszej sali

 

Na terenie naszego obiektu mieści się duża sala konferencyjna, która może bez problemu pomieścić nawet 300 osób. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem audiowizualnym, dzięki czemu szkolenia i konferencje nie wymagają dostarczania dodatkowego sprzętu i nagłośnienia. Nasza sala eventowa pod Warszawą jest ponadto przestronna, co pozwala na komfortowe uczestnictwo gości w prowadzonym przedsięwzięciu. Bez problemu zmieści się tu 300 osób, co stanowi idealne warunki do różnego rodzaju wydarzeń firmowych, biznesowych i szkoleń.

Sala na 300 osób - Mazowieckie

 

Nasza sala eventowa pod Warszawą, idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku dużych eventów na 300 osób, jak i kameralnego spotkania zarządu. Możliwość różnorodnej aranżacji przestrzeni zapewni uczestnikom komfort w każdym przypadku. Naszą ofertę kierujemy do klientów z miasta Piaseczno oraz dalszych okolic, którzy poszukują spokojnego miejsca na konferencję czy szkolenie. Wykwalifikowani pracownicy pomogą w przygotowaniu i zaplanowaniu spotkania oraz wyposażą pomieszczenie tak, aby było dostosowane do charakteru eventu.

 

Sala konferencyjna na 300 osób

Jesteśmy przekonani, że nasza sala konferencyjna spełni oczekiwania każdego klienta. Nowoczesny sprzęt umożliwi przeprowadzenie prezentacji i ułatwi przekazanie niezbędnych materiałów szkoleniowych czy informacyjnych uczestnikom. Zadbamy nie tylko o odpowiednią oprawę, ale także komfortową atmosferę. Na Państwa życzenie zapewnimy też catering lub zorganizujemy przerwę kawową. Nasza sala eventowa pod Warszawą to idealne miejsce na spotkania, bez względu na ich charakter.

 

 

wesela / komunie / imprezy:        665 057 777

Polo:                                                     608 000 025

hodowla koni:                                 601 348 483

Warsaw Polo Club

ul. Działkowa 27

Jaroszowa Wola k. Warszawy