Sala eventowa pod Warszawą

Organizacja szkolenia czy eventu firmowego wymaga szczegółowego zaplanowania odpowiedniej oprawy spotkania. Jedną z najważniejszych rzeczy jest podjęcie decyzji o wyborze miejsca, w którym odbędzie się wydarzenie. Sala konferencyjna powinna być przede wszystkim odpowiednio wyposażona i posiadać metraż pozwalający na swobodne odbywanie się eventu. Dobrze wybrane miejsce przekłada się bezpośrednio na warunki i jakość prowadzonego spotkania, dlatego warto sprawdzić, czy sala konferencyjna spełnia niezbędne wymagania. Ważna jest też lokalizacja, która powinna zapewniać dobry dojazd wszystkim zainteresowanym.

Konferencje, szkolenia i inne eventy – zapraszamy do naszej sali

 

Na terenie naszego obiektu mieści się duża sala konferencyjna, która może bez problemu pomieścić nawet 300 osób. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem audiowizualnym, dzięki czemu szkolenia i konferencje nie wymagają dostarczania dodatkowego sprzętu i nagłośnienia. Nasza sala eventowa pod Warszawą jest ponadto przestronna, co pozwala na komfortowe uczestnictwo gości w prowadzonym przedsięwzięciu. Bez problemu zmieści się tu 300 osób, co stanowi idealne warunki do różnego rodzaju wydarzeń firmowych, biznesowych i szkoleń.

Sala na 300 osób - Mazowieckie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza sala eventowa pod Warszawą, idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku dużych eventów na 300 osób, jak i kameralnego spotkania zarządu. Możliwość różnorodnej aranżacji przestrzeni zapewni uczestnikom komfort w każdym przypadku. Naszą ofertę kierujemy do klientów z miasta Piaseczno oraz dalszych okolic, którzy poszukują spokojnego miejsca na konferencję czy szkolenie. Wykwalifikowani pracownicy pomogą w przygotowaniu i zaplanowaniu spotkania oraz wyposażą pomieszczenie tak, aby było dostosowane do charakteru eventu.

 

Sala konferencyjna na 300 osób

Jesteśmy przekonani, że nasza sala konferencyjna spełni oczekiwania każdego klienta. Nowoczesny sprzęt umożliwi przeprowadzenie prezentacji i ułatwi przekazanie niezbędnych materiałów szkoleniowych czy informacyjnych uczestnikom. Zadbamy nie tylko o odpowiednią oprawę, ale także komfortową atmosferę. Na Państwa życzenie zapewnimy też catering lub zorganizujemy przerwę kawową. Nasza sala eventowa pod Warszawą to idealne miejsce na spotkania, bez względu na ich charakter.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsaw Polo Club to innowacyjne miejsce łączące niezwykły sport, biznes i wszelkiego rodzaju wydarzenia - w tym i wystawne, jak m.in. jubileusze, gale, prezentacje, konferencje czy pokazy firmowe.


Obiekt mieści się zaledwie 28 kilometrów od centrum Warszawy, na terenie malowniczego Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Takie usytuowanie pozwala efektywnie odpocząć od miejskiego zgiełku.


Założony w 2007 roku Warsaw Polo Club, na swoim 10 hektarowym terenie posiada m.in. 2 rewelacyjne, multifukncjonalne sale eventowe i 8 komfortowych pokoi w domu klubowym. Można tu też liczyć na wyśmienitą kuchnię oraz szeroki zakres usług dodatkowych.


Warsaw Polo Club to odpowiednie miejsce do organizacji wystawnych przyjęć, jak jubileusze, gale, prezentacje czy pokazy firmowe. Odbyło się w nim już niejedno takie przedsięwzięcie. Niezwykła fotogeniczność, piękne okoliczności przyrody i niebanalna aranżacja przestrzeni sprawiają, że
wydarzeniem zachwyci się każdy gość.


W Warsaw Polo Club dobrze będą się czuli goście ceniący kontakt z naturą, nieszablonowość, wygodę i prywatność. Na liczącym 10-hektarów terenie klubu oprócz sali, urokliwego patio z pergolą,
ogromnych trawników i boiska do polo, znajduje się elegancka restauracja Polo Lounge, zadbany, dębowy las, staw i oczywiście zielone padoki dla koni.


 

SALA GŁÓWNA
W Warsaw Polo Club możliwa jest organizacja wszelkiego rodzaju wydarzeń - w tym biznesowych. Sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 510 m2 jest w stanie pomieścić nawet kilkaset osób. Oznacza to, że z powodzeniem może stać się tłem najlepszych szkoleń, pokazów, prezentacji i przyjęć.


Sala zaaranżowana została w eleganckim, ale neutralnym stylu, Organizatorzy mogą więc łatwo wybrać temat przewodni dekoracji. Rewelacyjnie sprawdza się tu koncepcja pałacowa, klasyczna,
glamour, boho oraz rustykalna. Brak kolumn i ścian działowych pozwala na ustawienie krzeseł oraz stołów w konfiguracji teatralnej, szkolnej czy w tzw. podkowy. Miejsce współpracuje z wieloma firmami dekoratorskimi i florystycznymi, dzięki czemu może polecić sprawdzonych dostawców usług.


Pomieszczenie jest w pełni klimatyzowane, co pozytywnie wpływa na komfort pracy o każdej porze roku, a dzięki własnemu agregatowi jest całkowicie niezależne. 

 

Ważnym atutem sali jest możliwość wprowadzenia do niej pojazdu, co szczególnie może zainteresować marki motoryzacyjne, oraz wysokość – od 4,7 do ponad 9 metrów w najwyższym miejscu! W skład kompleksu wchodzi także elegancki, w pełni wyposażony bar oraz nowoczesne zaplecze kuchenne i parking na kilkaset aut.


Tutejszy zespół ma duże doświadczenie w realizacji eleganckich bankietów z jednoczesnym wydawaniem dań nawet dla 300 osób, a także pikników, bufetów i stołów tematycznych.


Sala mieści się w samym sercu klubu – tuż przy boisku do polo i domu klubowym z pokojami. Otacza ją wypielęgnowana zieleń, którą można podziwiać przez panoramiczne okna.


POLO LOUNGE

Druga przestrzeń, którą dysponuje klub, to stylowa restauracja Polo Lounge z widokiem na boisko, znajdująca się ok. 150 metrów od sali bankietowej. Dedykowana jest grupom od 20 do 40 osób(miejsca zasiadane) i dobrze sprawdzi się jako miejsce na niewielkie szkolenia, eleganckie spotkania
firmowe lub rodzinne, czy strefa VIP.


PIKNIK FIRMOWY W KLUBIE POLO
Piknik to coraz częściej organizowana forma imprezy dla pracowników, która pozwala zintegrować się i odpocząć od codziennych obowiązków. Obecnie piknik firmowy przybiera różne formy, a przedsiębiorcy najchętniej urządzają tego typu imprezy z pomocą profesjonalistów. Dzięki temu mają
pewność, że event będzie zorganizowany w sposób kompleksowy. Takie rozwiązanie pozwala również dokładnie zaplanować przebieg imprezy, zapewnić przybyłym gościom dodatkowe atrakcje i określić charakter oraz scenariusz całego spotkania.

 

Dysponujemy specjalnie wydzielonym miejscem na świeżym powietrzu, w którym organizujemy różnorodne imprezy plenerowe. Możemy tu urządzić również wyjątkowy piknik firmowy. Posiadamy wyposażenie, w skład którego wchodzą m.in. stoły i krzesła dla gości oraz własne, sprawdzone
zaplecze cateringowe, dzięki czemu mamy pewność, że serwowane jedzenie będzie nie tylko świeże i smaczne, ale także estetycznie podane.

Organizujemy imprezy kompleksowo, uzgadniając z klientem dokładny przebieg przyjęcia oraz atrakcje, które mamy zapewnić przybyłym gościom. Mogą to być zarówno kameralne garden party, firmowe grille, jak i duże imprezy plenerowe nawet na kilka tysięcy osób. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci mogą mieć różne oczekiwania co do przebiegu imprezy, dlatego do każdego podchodzimy
indywidualnie.


MIEJSCA NOCLEGOWE
Warsaw Polo Club dysponuje niewielkim, ale komfortowym zapleczem noclegowym, w skład którego wchodzi 8 pokoi:


6 trzyosobowych
1 apartament
1 pokój rodzinny z 2 sypialniami i salonem


USŁUGI DODATKOWE
W Warsaw Polo Club skorzystać można z bogatej oferty atrakcji dodatkowych. Na miejscu znajdują się m.in.:


- boisko do polo
- arena piaszczysta do treningu koni
- plac zabaw dla dzieci
- boisko do siatkówki
- zadbany las dębowy utrzymany w konwencji ogrodu angielskiego
- szachy ogrodowe XL
- organiczny ogród warzywno-ziołowy
- i oczywiście stado koni do polo i źrebiąt (często wykorzystywanych np. w sesjach zdjęciowych)


Dodatkowe usługi, to:
- pokaz polo
- możliwość objęcia mecenatu nad turniejami lub drużynami męskimi, damskimi, dziecięcymi i mieszanymi
- lekcje jazdy konnej (dla każdego)

- lekcje polo (dla każdego – galop już na drugiej lekcji!)
- specjały argentyńskie, związane z lifestylem polo: asado (argentyński grill), pizza z grilla, jagnię pieczone na ogniu
- spacery z hodowcą wśród koni dorosłych i źrebiąt
- pokaz barmański
- wynajem bryczki lub eleganckiego powozu
- wynajem terenowego toru o długości 1 km do wydarzeń motoryzacyjnych
- pokaz iluzji i wiele innych.

wesela / eventy:                               665 057 777

Polo:                                                     608 000 025

hodowla koni / praktyki:           601 348 483

Warsaw Polo Club

ul. Działkowa 27

05-540 Jaroszowa Wola k. Warszawy